Paslaugos

Kineziterapija – tai gydymas judesiu. Kineziterapija yra viena iš pagrindinių reabilitacijos ir sveikatos grąžinimo priemonių. Tinkamas judesys taikomas daugelio ligų atvejais, ypač gydant judamojo aparato pakenkimus, siekiant sugrąžinti ar kompensuoti judėjimo funkciją, sumažinti komplikacijų galimybę, palaikyti bendrą fizinį aktyvumą.

Asmeninės treniruotės – tai maksimalus dėmesys kiekvienam asmeniškam. Treneris sudarys tik Tau skirtą programą, prižiūrės kiekvieno atliekamo pratimo techniką ir rūpinsis, kad norimas rezultatas būtų pasiektas kuo greičiau.

Individualūs užsiėmimai – privatūs sporto ar reabilitacijos pobūdžio užsiėmimai su kineziterapeutu ar asmeniniu treneriu, be pašalinių asmenų. Maksimalus dėmesys Jums ir jūsų pasiekimams. Garantuojame konfidencialumą.

Funkcinė treniruotė – besikeičiančio tempo ir intensyvumo treniruotė, kurios metu atliekami įvairūs kompleksiniai jėgos ir ištvermės pratimai, reikalaujantys judesių kontrolės bei vienu metu apkraunantys daug skirtingų raumenų grupių.

Patarimai ir konsultacijos – Atsakymai į visus klausimus susijusius su sportu, reabilitacija, judėjimu. Padėsime surasti tinkama užsiėmimą, kuris bus pats geriausias jūsų sveikatai.

Kokios mūsų paslaugų kainos?