Mes Jums galime padėti.

Konsultacijos

Turite klausimų? Be jokių problemų pasistengsime į juos Jums atsakyti, patarti, konsultuoti ir suprasti kamuojančias problemas. Kiekvienas žinome, kad kartais reikia kažko labai nedaug, kad sumažinti skausmus ir pasijusti geriau. Dažniausia nežinojimas yra didžiausia problema ir mes pasistengsime, kad kuo daugiau visko sužinotumėte apie savo kūną, organizmą, sveikatą. Kreipkitės, būkit žingeidūs, domėkitės. Viskas priklauso tik nuo jūsų!

Draugiški šeimoms

Su mielu noru priimame ir siūlome visai šeimai su savo atžalomis lankyti pas mus užsiėmimus. Būkite pavyzdys savo vaikams. Sekite įvairias akcijas šeimoms, gaukite geriausius pasiūlymus visai savo šeimai ir pradėkite judėti, sportuoti, stiprėti. 70 proc. suaugusiųju patiria tam tikrus skausmus, kurie atsiranda dirbant, sėdint ar aktyviai leidžiant savo laisvalaikį, nes nebuvo tam pasiruošę ar turėjo silpną kūną. Neapleiskite savęs, o labiausia savo vaikų. Judėkite!

Asmeniška ir privatu

Pagrindinis mūsų uždavinys yra individualūs, būtent Jums, be pašalinių asmenų, skirti užsiėmimai privačioje salėje. Maksimali priežiūra, atsižvelgiant į kiekvieno fizinį pajėgumą, sveikatą, gretutines ligas, savijautą. Mes visada prieš užsiėmimus aptariame dabar esančią būseną, nusistatome tikslus ir pradedame keistis. Privati sporto salė leis kiekvienam labiau įsigilinti į save, nebus pašalinių asmenų, galėsite drąsiai kartu su treneriu ar kineziterapeutu sportuoti ar atlikinėti tam tikrus užsiėmimus,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *